Hazır Site Özellikleri

IP Bloke
Sitenize yapılan saldırılarda ip adreslerini engellemeye yaramaktadır.  İp adresleri gelen spam maillerde yönetim panelinden belirlenmektedir.

İletişim Yönetimi
İletişim bölümü ile ziyaretçileriniz size ulaşabilir ve görüşlerini bildirebilir. İletişim bölümüne gelen mesajlar aynı zamanda sisteme tanımlandığınız mail adresinize ulaşmaktadır. Gelen mesajları ister yönetim panelinden istersenizde tanımladığınız mail adresinden cevaplayabilirsiniz.

Haber Yönetimi
Bu bölümde yaptığınız yenilikleri ziyaretçilerinize ulaştırabilirsiniz. Gelişmiş metin editörü ile haberleriniz resim, video vb materyalleri kolayca ekleyebilirsiniz.

Genel Ayarlar
Meta tag bölümü; Bu bölümde sitenizin arama motorlarında çıkmasını istediğiniz kelimeleri tanımlayabilirsiniz.
Google meta tag ayarları; Google hizmetlerini (site yönetici ve site ziyaretçi istatistikleri) sitenize eklemeniz gereken kodları bu bölüm ile ekleyebilirsiniz.
Mail ayarları; Siteniz  üzerinden mail gönderimi yapmak için  bu bölümden ayarlama yapabilirsiniz.
Bakım modu; Sitenize saldırı olduğunda yada bir düzenleme yapıldığında ziyaretçilerinizin bu işlemlerden etkilenmemeleri için sitenize bakım moduna alarak kısa bir mesaj gösterebilirsiniz.
Sitemap güncelle; Bu bölüm ile sitenize eklediğiniz içerikleri arama motorlarına anlık olarak gönderebilirsiniz. Bu da sitenizin index oranını arttırmaktadır.

Referans Yönetimi
Varolan referanslarınızı sitenize eklemenize yarar.

Görünüm Ayarları
Sitenizdeki logo, sosyal ağ linkleri, şirket sloganınızı değiştirebilirsiniz.

Slide Yönetimi
Sitenizdeki yer alan değişken resimleri düzenlemenize yarar.

Ana Sayfa Yönetimi
Ana sayfa üzerindeki kısa tanıtım alanlarını düzenlemeye yarar.

Proje Yönetimi
Varolan projelerinizi eklemenizi ve eklenmiş projeleri düzenlemenize yarar.